Hitoktatói találkozó a Budavárban

Egyházmegyei tapasztalatcsere a hitoktatásról Péterné Mestery Rita vezetésével.
Egyházmegyénk új gyermek-munkaági felelőse, Péterné Mestery Rita január 19-én szombat délelőttre a Budavárba hívta meg egy kötetlen beszélgetésre a hitoktatókat, lelkészeket és mindazokat, akik gyermekek között szolgálnak. A cél az volt, hogy eszmét cseréljünk szolgálatunk örömeiről és nehézségeiről, és ezáltal erősítsük missziói hivatásunkat. Nem sokan jöttünk össze, de jót beszélgettünk, és ötleteket is megosztottunk egymással. Reméljük, hogy ezután bizonyos rendszerességgel találkozhatunk tapasztalatcserére, vagy akár továbbképzésre is.

Péter Zoltán, budavári lelkész

Nemzedékrõl nemzedékre dicsérik mûveidet, hirdetik hatalmas tetteidet. (Zsolt 145,4)

Mert minden értetek van, hogy a kegyelem sokasodjék, és egyre többen adjanak hálát Isten dicsõségére. (2Kor 4,15)