Hitoktatói találkozó a Budavárban

Egyházmegyei tapasztalatcsere a hitoktatásról Péterné Mestery Rita vezetésével.
Egyházmegyénk új gyermek-munkaági felelőse, Péterné Mestery Rita január 19-én szombat délelőttre a Budavárba hívta meg egy kötetlen beszélgetésre a hitoktatókat, lelkészeket és mindazokat, akik gyermekek között szolgálnak. A cél az volt, hogy eszmét cseréljünk szolgálatunk örömeiről és nehézségeiről, és ezáltal erősítsük missziói hivatásunkat. Nem sokan jöttünk össze, de jót beszélgettünk, és ötleteket is megosztottunk egymással. Reméljük, hogy ezután bizonyos rendszerességgel találkozhatunk tapasztalatcserére, vagy akár továbbképzésre is.

Péter Zoltán, budavári lelkész

Hatalma kiterjed a föld határáig. (Mik 5,3)

[Jézus Krisztusban] lakik az istenség egész teljessége testileg, és benne jutottatok el ti is ehhez a teljességhez, mert õ a feje minden fejedelemségnek és hatalmasságnak. (Kol 2,9?10)