Templomépítések és renoválások támogatására tartandó offertórium pályázat

beküldési határidő: 2021-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb költégvetésű célokra, a gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

A szétszóródottakat összegyûjtöm, dicsõvé és hírnevessé teszem õket az egész földön, ahol gyalázták õket. (Zof 3,19b)

Amikor együtt voltak, megkérdezték tõle: Uram, nem ebben az idõben állítod helyre Izráel országát? Így válaszolt nekik: Nem a ti dolgotok, hogy olyan idõkrõl és alkalmakról tudjatok, amelyeket az Atya a maga hatalmába helyezett. Ellenben erõt kaptok, amikor eljön hozzátok a Szentlélek, és tanúim lesztek... (ApCsel 1,6?8)