beküldési határidő: 2019-10-10
Ismertető: A pályázatra lelkészek jelentkezhetnek családjaikkal a kitöltött űrlap kézzel aláírt, beszkennelt, email-es elküldésével a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2019-11-20
Ismertető: A gyülekezetek nemlelkészi, és nem főállású hitoktatói szolgálatának a megtámogatására létrehozott pályázaton elsősorban utazási támogatások igényelhetők. Jelentkezés a gyülekezet és a hitoktató(k) aktuális szolgálatát bemutató hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb költégvetésű célokra, a gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja az előző évi gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.
» Letölhető űrlap

Hát nem tudod, hát nem hallottad? Örökkévaló Isten az ÚR, õ a földkerekség teremtõje! Nem fárad el, és nem lankad el, értelme kifürkészhetetlen. (Ézs 40,28)

A reménység Istene pedig töltsön be titeket a hitben teljes örömmel és békességgel, hogy bõvölködjetek a reménységben a Szentlélek ereje által. (Róm 15,13)