Gusztáv Adolf Segélyegylet egyházmegyei pályázat

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Az Úr pedig ezt mondta [Mózesnek]: Meglátja majd az Úr tetteit az egész nép, amely között vagy. (2Móz 34,10c)

Azután [Jézus] bejárta egész Galileát, tanított a zsinagógáikban, hirdette a mennyek országának evangéliumát, és gyógyított mindenféle betegséget és erõtlenséget a nép körében. (Mt 4,23)