Gusztáv Adolf Segélyegylet egyházmegyei pályázat

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

Miért mondanák a pogányok: Hol van az õ Istenük? A mi Istenünk a mennyben van, megalkotott mindent, amit akart! (Zsolt 115,2?3)

[Isten] láthatatlan valóját, azaz örök hatalmát és istenségét meglátja alkotásain az értelem a világ teremtésétõl fogva. (Róm 1,20a)