Egyházzenét támogató offertórium pályázat

beküldési határidő: 2022-03-20
Ismertető: A pályázatra való jelentkezés a gyülekezet zenei szolgálatát bemutató hivatalos levélben történik, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre. Pályázat a gyülekezetei énekkarok működéséhez szükséges eszközök, hangszerek vásárlására, illetve a kántori szolgálat támogatására igényelhető. Az egyházmegyei presbitérium a zenei felelős szakmai véleményét figyelembe véve dönt a beérkező pályázatoki anyagokról.

Vigyázzatok, meg ne feledkezzetek arról a szövetségről, amelyet Istenetek, az Úr kötött veletek, és ne csináljatok magatoknak bálványszobrot semminek a képmására, ahogyan megparancsolta neked Istened, az Úr. (5Móz 4,23)

Ő [Krisztus] a láthatatlan Isten képe, az elsőszülött minden teremtmény előtt. (Kol 1,15)