Október

Időpont: szerda, 09:00-13:00
Helyszín: Nagybörzsöny
Homiletika: Bence Imre

- GFO kód kérdése, az egyházközségek statisztikai számjelének 13-15. jegye 555 kell, hogy legyen. Állami pályázatoknál erre figyelni kell, mell kizáró ok lehet. A KSH honlapján lehet ellenőrizni adószám megadásával.

- Közgyűlési levelező lista él, minden érintett rajta van, lehet használni

- Közgyűlés - 2019. november 6. 18:30 BHV, meghívó rövidesen megy

- 2019. november 17. vasárnap 19:00 BAH csomopontnál - ARANYHÍD étterem, kötetlen baráti együttlét

- Presbiterin előkerült megoldatlan kérdések: Megyei hittanverseny helyszín, létszám (gyülekezeti fordulók létjogosultsága, hittanos családok hatékonyabb elérése a helyi gyülekezetben); Konfirmandus hétvége - mikor, kik érdeklődnek (BHV nem tud részt venni)