Újra Budafokon

Ifjúsági korcsolyázás

Áldásos volt az ifjúság és elköteleződés évének első nem szünetben lévő péntekén egyházmegyei ifin részt venni. A közös éneklést Keczkó Pál esperes és Szikra Benedek egyházmegyei ifjúsági referens vezette. Szikra-Jeszencsák Lilla, a budafoki gyülekezet hatodévese szolgált köztünk áhítattal, amin az év igéjéről volt lehetőségünk gondolkodni.

A lelki táplálékot testi követte, szendvicsek mellett tudtunk beszélgetni ritkán és gyakran látott emberekkel. Az este zárásaként az egyházmegye jóvoltából egy órára a miénk volt egy egész jégpálya, ahol a sport közben folytatódhatott a jó hangulatú beszélgetés.

Az esemény örömteli emlékével várjuk a következő lehetőséget találkozni az egyházmegye többi ifijével.

Lackner Orsi