beküldési határidő: 2019-10-10
Ismertető: A pályázatra lelkészek jelentkezhetnek családjaikkal a kitöltött űrlap kézzel aláírt, beszkennelt, email-es elküldésével a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2019-11-20
Ismertető: A gyülekezetek nemlelkészi, és nem főállású hitoktatói szolgálatának a megtámogatására létrehozott pályázaton elsősorban utazási támogatások igényelhetők. Jelentkezés a gyülekezet és a hitoktató(k) aktuális szolgálatát bemutató hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb költégvetésű célokra, a gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja a gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

beküldési határidő: 2020-03-20
Ismertető: Az egyházmegyei presbitérium a Beruházási pályázatokra beérkező kisebb vagy szórvány helyzetben lévő gyülekezetek támogatására fordítja az előző évi gyűjtésekből beérkező összegeket. E pályázatok valamelyikére való külön jelentkezés a cél(ok)at vázoló hivatalos levélben, aláírt, lepecsételt, beszkennelt, email-es formában történik a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.
» Letölhető űrlap

Még a veréb is talál házat és a fecske is fészket, ahova fiókáit helyezi oltáraidnál, Seregek Ura, királyom és Istenem! (Zsolt 84,4)

Jézus mondja: Mert ahol ketten vagy hárman összegyûlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük. (Mt 18,20)